Administratíva a podporné služby
Veronika Kaničárová
Administratívne a pomocné činnosti
- Obec
- Ratkovce
- Od roku
- 2014
- IČO
- 47 867 345
Veronika Kaničárová
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 920 42 Ratkovce
- Na trhu od
- 28. júla 2014
- IČO
- 47 867 345
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 82.10)
- Administratívne a pomocné činnosti
Podnikanie v číslach
- 12
- rokov na trhu
- 2014
- rok vzniku
- 7
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Veronika Kaničárová
Veronika Kaničárová – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Ratkovce. Podniká od 28. júla 2014.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej…, reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby a mimoškolská vzdelávacia činnosť.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Veronika Kaničárová
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 47 867 345
- Dátum vzniku
- 28. júla 2014
- Miesto podnikania
- 920 42 Ratkovce
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trnava, vložka č. 250-35438
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 82.10)
- Administratívne a pomocné činnosti
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Veronika Kaničárová zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.
-
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
-
Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
-
Mimoškolská vzdelávacia činnosť
-
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
-
Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
- Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej povahy
- Reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby, prieskum trhu a verejnej mienky
- Mimoškolská vzdelávacia činnosť
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Výroba hračiek, hier, bižutérie, suvenírov, sviečok, tieniacej techniky, hudobných nástrojov, metiel, kief a maliarskeho náradia
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
- Pracovanie drevnej hmoty, výroba komponentov z dreva a výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Veronika Kaničárová?
Miesto podnikania je v obci 920 42 Ratkovce.
Čím sa Veronika Kaničárová zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Administratívne a pomocné činnosti“ (82.10). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno- hospodárskej…; reklamné, marketingové, fotografické a informačné služby; mimoškolská vzdelávacia činnosť; maloobchod a veľkoobchod.
Aké je IČO – Veronika Kaničárová?
IČO je 47 867 345.
Odkedy podniká Veronika Kaničárová?
Podnikanie začalo 28. júla 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.